Klimatizační servisní stanice pro ECK1900PRO (používá se s láhvemi s chladivem)
Parametry produktu
| Číslo položky | KL093860 |
|---|---|
| EAN | 8719493172225 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Plně automatická klimatizační stanice pro obnovu, recyklaci a doplňování různých typů chladiva, např. R134a nebo HFO1234yf. |
| Výhody |
|
| Podrobnosti |
|
| Obsah balení |
|
| Celková výška | 110 mm |
| Celková šířka | 55 mm |
| Celková délka | 60 mm |
| Délka hadice | 6 m |
| Objem nádrže | 12 l |
| Průtok | 51 l/min |
| Kód typu | R134a |
| Napětí | 220 V |
| Min. provozní teplota | 11 °C |
| Maximální pracovní teplota | 49 °C |
| Hmotnost | 80 kg |
| Stínění | Ano |
| Extra info | Zařízení je dodáváno s nahuštěnými pneumatikami a 6m červeno-modrými hadicemi |
81 987,54 Kč s DPH
67 758,30 Kč bez DPH