Klimatizační servisní stanice ECK401, použití se sadami chladiva
Parametry produktu
| Číslo položky | KL093960 |
|---|---|
| EAN | 8719493172010 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku |
|
| Výhody |
|
| Podrobnosti |
|
| Obsah balení |
|
| Celková výška | 110 mm |
| Celková šířka | 55 mm |
| Celková délka | 60 mm |
| Délka hadice | 6 m |
| Objem nádrže | 12 l |
| Průtok | 100 l/min |
| Napětí | 220 V |
| Min. provozní teplota | 11 °C |
| Maximální pracovní teplota | 49 °C |
| Hmotnost | 90 kg |
| Rozsah napětí | 220-240 V |
| Stínění | Ano |
| Extra info | Zařízení je dodáváno s nahuštěnými pneumatikami a 6m červeno-modrými hadicemi |
128 911,46 Kč s DPH
106 538,40 Kč bez DPH