Klimatizační servisní stanice ECK Land R134a
Parametry produktu
| Číslo položky | KL093810 |
|---|---|
| EAN | 8719493112627 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Mobilní, plně automatická klimatizační servisní stanice pro obnovu, recyklaci a doplňování chladiva R134a, lze použít uvnitř i venku. |
| Výhody | Mobilní klimatizační jednotka |
| Podrobnosti |
|
| Celková výška | 510 mm |
| Celková šířka | 420 mm |
| Celková délka | 440 mm |
| Délka hadice | 6 m |
| Objem nádrže | 7 l |
| Průtok | 72 l/min |
| Kód typu | R134a |
| Napětí | 220 V |
| Min. provozní teplota | 11 °C |
| Maximální pracovní teplota | 49 °C |
| Hmotnost | 50 kg |
| Rozsah napětí | 220-240 V |
| Stínění | Ne |
| Typ obrazovky | LCD |
| Délka mřížky | 98 mm |
| Šířka mřížky | 39 mm |
96 266,51 Kč s DPH
79 559,10 Kč bez DPH