Vratový šroub pozink.M16x160 4.6
Parametry produktu
| Číslo položky | 60316160 |
|---|---|
| EAN | 5700038062975 |
| Jednotka | Kus |
| Zaokrouhlení množství | 10 |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Vratový šroub s plochou kulatou hlavou a čtyřhranným krčkem. Vratové šrouby třídy 4.6 jsou standardně dodávány s maticemi. |
| dPrůměr závitu | M16 |
| Stoupání závitu | 2.00 mm |
| lDélka | 160 mm |
| Celková délka | 160 mm |
| bDélka závitu | 48 mm |
| Tvar hlavy | Půlkulatý |
| Typ závitu | Metrický |
| kVýška hlavy | 8,95 mm |
| DVnější průměr hlavy (šířka) | 38,8 mm |
| Průměr rýhování | 12,9 mm |
| Kvalita materiálu | 4.6 (ocel) |
| Povrchová úprava | Pozinkované |
| Materiál | Ocel |
| Norma DIN | 603 |
| Původní balení od výrobce | 10 ks |
| Hmotnost na 100 ks | 30,15 kg |
57,81 Kč s DPH
47,78 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů