Vložka nástrč. klíče 6-K.3/4-21mm
Parametry produktu
| Číslo položky | DP3221 |
|---|---|
| EAN | 4010886626993 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Použití | Pro ručně ovládané vložky nástrčných klíčů se čtyřhranem dle DIN 3120 / ISO 1174 |
| Vlastnosti |
|
| Velikost klíče | 21.0 mm |
| Velikost | 3/4 Inch |
| Velikost pohonu | 20 mm |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 6-hran |
| Dvojitá šestihranná vložka | Ano |
| Nárazové provedení | Ne |
| Dlouhé provedení | Ne |
| Typ měření | Metrický |
| Magnetický | Ne |
| Délka | 52 mm |
| Hloubka klíče | 19 mm |
| S kloubem | Ne |
| Materiál | Gedore vanadová speciální ocel |
| Povrchová úprava | Pochromované |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 36 mm |
| ISO standard | 2725-1 |
| Norma DIN | 3120 |
| Izolační ochrana 1000 V | Ne |
| VDE izolováno | Ne |
| Hmotnost | 228 g |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
| Manufacturer Product ID | 6269960 |
| Povrchová úprava # | Pochromované |
747,05 Kč s DPH
617,40 Kč bez DPH