Vložka nástrč. klíče 12K 36mm 3/4
Parametry produktu
| Číslo položky | DPD3236 |
|---|---|
| EAN | 4010886627280 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Popis výrobku | 12hranné nástrčné klíče GEDORE k ručnímu použití se čtyřhranným převodem, vybavené pojistkou čepu. |
| Podrobnosti |
|
| Velikost klíče | 36.0 mm |
| d2Velikost | 3/4 Inch |
| Velikost pohonu | 20 mm |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 12-hran |
| Dvojitá šestihranná vložka | Ano |
| Nárazové provedení | Ne |
| Dlouhé provedení | Ne |
| Typ měření | Metrický |
| Magnetický | Ne |
| LDélka | 59,5 mm |
| Hloubka klíče | 28 mm |
| S kloubem | Ne |
| Materiál | Gedore vanadová speciální ocel |
| Povrchová úprava | Pochromované |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 50,8 mm |
| Vnější průměr nástrčného klíče | 50,8 mm |
| ISO standard | 2725-1 |
| Norma DIN | 3120 |
| Izolační ochrana 1000 V | Ne |
| VDE izolováno | Ne |
| Hmotnost | 418 g |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
| Manufacturer Product ID | 6272830 |
| Povrchová úprava # | Chromované |
835,26 Kč s DPH
690,30 Kč bez DPH