Vložka mechanického utahováku lg.3/4 33mm
Parametry produktu
| Číslo položky | DPK32L33 |
|---|---|
| EAN | 4010886628652 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Použití | Vhodné pro všechny běžné tlakovzdušné i elektrické utahováky |
| Vlastnosti |
|
| Velikost klíče | 33.0 mm |
| Velikost | 3/4 Inch |
| Velikost pohonu | 20 mm |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 6-hran |
| Dvojitá šestihranná vložka | Ne |
| Nárazové provedení | Ano |
| Dlouhé provedení | Ano |
| Typ měření | Metrický |
| Magnetický | Ne |
| Délka | 90 mm |
| Hloubka klíče | 17 mm |
| S kloubem | Ne |
| Materiál | Ocel |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 44 mm |
| ISO standard | 2725-2 |
| Norma DIN | 3121 |
| Izolační ochrana 1000 V | Ne |
| VDE izolováno | Ne |
| Hmotnost | 709 g |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
| Manufacturer Product ID | 6286540 |
1 849,12 Kč s DPH
1 528,20 Kč bez DPH