Vložka mechanického utahováku 3/4″, dlouhá 41 mm
Parametry produktu
| Číslo položky | K32L41GED |
|---|---|
| EAN | 4010886628683 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Použití | Vhodné pro všechny běžné tlakovzdušné i elektrické utahováky |
| Vlastnosti |
|
| Velikost klíče | 41.0 mm |
| Velikost | 3/4 Inch |
| Velikost pohonu | 20 mm |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 6-hran |
| Dvojitá šestihranná vložka | Ne |
| Nárazové provedení | Ano |
| Dlouhé provedení | Ano |
| Typ měření | Metrický |
| Magnetický | Ne |
| Délka | 90 mm |
| Hloubka klíče | 22 mm |
| S kloubem | Ne |
| Materiál | Ocel |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 44 mm |
| ISO standard | 1174 |
| Norma DIN | 3121 |
| Izolační ochrana 1000 V | Ne |
| VDE izolováno | Ne |
| Hmotnost | 1000 g |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
| Manufacturer Product ID | 6286890 |
1 972,18 Kč s DPH
1 629,90 Kč bez DPH