Vložka mechanického utahováku 3/4-22mm
Parametry produktu
| Číslo položky | DPK3222 |
|---|---|
| EAN | 4010886628225 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Použití | Vhodné pro všechny běžné pneumatické a elektrické utahováky DIN3129, ISO 2725-2 |
| Vlastnosti |
|
| Velikost klíče | 22.0 mm |
| d2Velikost | 3/4 Inch |
| Velikost pohonu | 20 mm |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 6-hran |
| Dvojitá šestihranná vložka | Ne |
| Nárazové provedení | Ano |
| Dlouhé provedení | Ne |
| Typ měření | Metrický |
| Magnetický | Ne |
| Délka | 51 mm |
| Hloubka klíče | 11 mm |
| S kloubem | Ne |
| Materiál | Ocel |
| Povrchová úprava | Bronzový |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 37 mm |
| Vnější průměr nástrčného klíče | 38 mm |
| ISO standard | 2725-2 |
| Norma DIN | 3121 |
| Izolační ochrana 1000 V | Ne |
| VDE izolováno | Ne |
| Hmotnost | 345 g |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
| Manufacturer Product ID | 6282200 |
| Povrchová úprava # | Leštěný |
874,47 Kč s DPH
722,70 Kč bez DPH