Vložka mechanického utahováku 3/4-1 1/16
Parametry produktu
| Číslo položky | DPK321116 |
|---|---|
| EAN | 4010886628560 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Použití | Vhodné pro všechny běžné tlakovzdušné i elektrické utahováky |
| Vlastnosti |
|
| d1Velikost klíče | 1-1/16 Inch |
| d2Velikost | 3/4 Inch |
| Velikost pohonu | 20 mm |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 6-hran |
| Dvojitá šestihranná vložka | Ne |
| Nárazové provedení | Ano |
| Dlouhé provedení | Ne |
| Typ měření | Palcový |
| Magnetický | Ne |
| LDélka | 54 mm |
| Hloubka klíče | 13 mm |
| S kloubem | Ne |
| Materiál | Ocel |
| Povrchová úprava | Bronzový |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 43 mm |
| ISO standard | 2725-2 |
| Norma DIN | 3121 |
| Izolační ochrana 1000 V | Ne |
| Testováno podle VDE | Ne |
| Hmotnost | 347 g |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
| Manufacturer Product ID | 6285650 |
| Povrchová úprava # | Leštěný |
857,04 Kč s DPH
708,30 Kč bez DPH