Vložka do mech.utah. 3/4″ 22mm
Parametry produktu
| Číslo položky | DPK32S22 |
|---|---|
| EAN | 4010886935774 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Zvláštnosti | Vestavěné, aretační jištění dvěma kolíky včetně kroužku |
| Použití | Vhodné pro všechny běžné tlakovzdušné i elektrické utahováky |
| Vlastnosti |
|
| Výhody | Vylepšení od výrobce GEDORE pro větší bezpečnost na pracovišti |
| Velikost klíče | 22.0 mm |
| Velikost | 3/4 Inch |
| Velikost pohonu | 20 mm |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 6-hran |
| Dvojitá šestihranná vložka | Ano |
| Nárazové provedení | Ano |
| Dlouhé provedení | Ne |
| Typ měření | Metrický |
| Magnetický | Ne |
| Délka | 46 mm |
| Hloubka klíče | 9,8 mm |
| S kloubem | Ne |
| Materiál | Gedore vanadová speciální ocel |
| Povrchová úprava | Bronzový |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 44 mm |
| ISO standard | 2725-2 |
| Norma DIN | 3121 |
| Izolační ochrana 1000 V | Ne |
| VDE izolováno | Ne |
| Hmotnost | 400 g |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
| Manufacturer Product ID | 2734176 |
| Povrchová úprava # | Leštěný |
983,37 Kč s DPH
812,70 Kč bez DPH