vál.inb.šr.M3x20 nerez A2
Parametry produktu
| Číslo položky | 912320RVSP100 |
|---|---|
| EAN | 8716106433421 |
| Jednotka | Kus |
| Zaokrouhlení množství | 100 |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Šroub s válcovou hlavou s vnitřním šestihranem. Poznámka: Šrouby se dodávají s částečným nebo plným závitem. Toto není specifikováno podle normy DIN. |
| Průměr závitu | M3 |
| Stoupání závitu | 0.50 mm |
| lDélka | 20 mm |
| bDélka závitu | 18 mm |
| Tvar hlavy | Kulatý |
| Typ závitu | Metrický |
| sVelikost klíče | 2.5 mm |
| kVýška hlavy | 3 mm |
| Typ hlavy | 6-hran |
| DVnější průměr hlavy (šířka) | 5,5 mm |
| Kvalita materiálu | A2 |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Norma DIN | 912 |
| ISO standard | 4762 |
| Původní balení od výrobce | 100 ks |
| Hmotnost na 100 ks | 0,1 kg |
0,88 Kč s DPH
0,73 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů