Středové čerpadlo Garden Inox 132M
Parametry produktu
| Číslo položky | DAB06114 |
|---|---|
| EAN | 8059893061218 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | DAB |
| Zvláštnosti | Vynikající sací výkon, i když jsou ve vodě bublinky |
| Použití |
|
| Vlastnosti |
|
| Výhody | Provozně bezpečný |
| Max. objem průtoku | 4,8 m³/h |
| Max. výška sání | 8 m |
| Max. výška dodávky | 48,3 m |
| Jmenovitý objemový průtok | 3,4 m³/h |
| Výstupní hlava při jmenovitém průtoku | 340 kPA |
| Min. teplota média (soustavná) | 0 °C |
| Max. teplota média (soustavná) | 35 °C |
| Max. soustavný provozní tlak | 8 BAR |
| Třída izolace (IP) | 44 |
| Izolační třída podle IEC | F |
| Jmenovité napětí | 220-240 V |
| Počet fází | 1 |
| Frekvence | 50 Hz |
| Délka kabelu | 2 m |
| Elektrická přípojka | Připojovací kabel se zástrčkou |
| Příkon motoru (P1) na motor | 1,49 kW |
| Výkon motoru (P2) | 1,02 kW |
| Jmenovitý proud | 6,6 A |
| Rychlost otáčení | 2850 r/min |
| Povrchový materiál | Nerezová ocel |
| Materiál skříně čerpadla | Nerezová ocel |
| Průměr závitu bočního připojení sání | 1 Inch |
| Typ závitu bočního připojení sání | BSPP |
| Jmenovitý průměr přípojky na vstupní straně | DN 25 |
| Průměr závitu připojení na straně výtlaku | 1 Inch |
| Jmenovitý průměr připojení výstupní strana | DN 25 |
| Celková délka | 414 mm |
| Celková šířka | 174 mm |
| Originální číslo | 60212519H |
| Ovládání rychlosti motoru | n/a |
| S tlakovou nádrží | Ne |
| Výška tlakového konce | 216 mm |
| Výška sacího konce | 144 mm |
| Délka středové tlakové/sací přípojky | 122 mm |
| Typ pohonu | Elektrické |
| S automatickým spuštěním/vypnutím | Ne |
| Manufacturer Product ID | 102657040H |
13 672,40 Kč s DPH
11 299,50 Kč bez DPH