Středové čerpadlo Euroinox
Parametry produktu
| Číslo položky | DAB064080T |
|---|---|
| Jednotka | Kus |
| Značka | DAB |
| Použití |
|
| Vlastnosti |
|
| Jmenovité napětí | 380-400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Jmenovitý proud | 4,4 A |
| Výkon motoru (P2) | 1,02 kW |
| Třída izolace (IP) | 44 |
| Max. objem průtoku | 7,2 m³/h |
| Typ závitu bočního připojení sání | BSPP |
| Průměr závitu bočního připojení sání | 1 Inch |
| Průměr závitu připojení na straně výtlaku | 1 Inch |
| Max. výška dodávky | 59 m |
| Min. teplota média (soustavná) | 0 °C |
| Max. teplota média (soustavná) | 40 °C |
| Povrchový materiál | Nerezová ocel |
| Rychlost otáčení | 2850 r/min |
| Celková šířka | 174 mm |
| Celková délka | 474 mm |
| Originální číslo | 60179418 |
| Maximální průtok při vypouštění | 4,8 m³/h |
15 868,91 Kč s DPH
13 114,80 Kč bez DPH