Šr.pl.hla vnit.6h.M14x70 12.9
Parametry produktu
| Číslo položky | 9121470129B |
|---|---|
| EAN | 8719607169011 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Šroub s válcovou hlavou s vnitřním šestihranem. Poznámka: Šrouby se dodávají s částečným nebo plným závitem. Toto není specifikováno podle normy DIN. |
| Průměr závitu | M14 |
| Stoupání závitu | 2.00 mm |
| lDélka | 70 mm |
| bDélka závitu | 40 mm |
| Tvar hlavy | Kulatý |
| Typ závitu | Metrický |
| sVelikost klíče | 12.0 mm |
| kVýška hlavy | 14 mm |
| Typ hlavy | 6-hran |
| DVnější průměr hlavy (šířka) | 21 mm |
| Kvalita materiálu | 12.9 (ocel) |
| Povrchová úprava | Žádné |
| Materiál | Ocel |
| Norma DIN | 912 |
| ISO standard | 4762 |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
| Hmotnost na 100 ks | 9,9 kg |
23,76 Kč s DPH
19,64 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů