Šroub se šestihrannou hlavou DIN912 M12x170 ocel 12.9, Kramp
Parametry produktu
| Číslo položky | 91212170129B |
|---|---|
| EAN | 8716024001733 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Brand not known |
| Popis výrobku | Šroub s válcovou hlavou s vnitřním šestihranem. Poznámka: Šrouby se dodávají s částečným nebo plným závitem. Toto není specifikováno podle normy DIN. |
| Průměr závitu | M12 |
| Stoupání závitu | 1.75 mm |
| lDélka | 170 mm |
| bDélka závitu | 36 mm |
| Tvar hlavy | Kulatý |
| Typ závitu | Metrický |
| sVelikost klíče | 10.0 mm |
| kVýška hlavy | 12 mm |
| Typ hlavy | 6-hran |
| DVnější průměr hlavy (šířka) | 18 mm |
| Kvalita materiálu | 12.9 (ocel) |
| Povrchová úprava | Žádné |
| Norma DIN | 912 |
| ISO standard | 4762 |
| Hmotnost na 100 ks | 14,3 kg |
108,90 Kč s DPH
90,00 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů