Šroub M14x30 nerez.A2
Parametry produktu
| Číslo položky | 9331430RVSP025 |
|---|---|
| EAN | 8716106375592 |
| Jednotka | Kus |
| Zaokrouhlení množství | 25 |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Šroub se šestihrannou hlavou, závit po celé délce, délka je měřená pod hlavou. ISO 4017 nahrazuje DIN 933: podle ISO jsou velikosti klíčů 16, 18, 21 a 34 určené pro M10, M12, M14 a M22. |
| Průměr závitu | M14 |
| Stoupání závitu | 2.00 mm |
| lDélka | 30 mm |
| Tvar hlavy | Šestihran |
| Typ závitu | Metrický |
| sVelikost klíče |
|
| kVýška hlavy | 8,8 mm |
| Kvalita materiálu | A2 |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Norma DIN | 933 |
| ISO standard | 4017 |
| Původní balení od výrobce | 25 ks |
| Hmotnost na 100 ks | 5,79 kg |
19,77 Kč s DPH
16,34 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů