Šroub M10x40 nerez.A2
Parametry produktu
| Číslo položky | 9331040RVSP050 |
|---|---|
| EAN | 8716106377213 |
| Jednotka | Kus |
| Zaokrouhlení množství | 50 |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Šroub se šestihrannou hlavou, závit po celé délce, délka je měřená pod hlavou. ISO 4017 nahrazuje DIN 933: podle ISO jsou velikosti klíčů 16, 18, 21 a 34 určené pro M10, M12, M14 a M22. |
| Průměr závitu | M10 |
| Stoupání závitu | 1.50 mm |
| lDélka | 40 mm |
| Tvar hlavy | Šestihran |
| Typ závitu | Metrický |
| sVelikost klíče |
|
| kVýška hlavy | 6,4 mm |
| Kvalita materiálu | A2 |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Norma DIN | 933 |
| ISO standard | 4017 |
| Původní balení od výrobce | 50 ks |
| Hmotnost na 100 ks | 3,12 kg |
9,44 Kč s DPH
7,80 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů