Šroub imbusový tř. 12.9, 8 x 10
Parametry produktu
| Číslo položky | 912810129B |
|---|---|
| EAN | 8719607100809 |
| Jednotka | Kus |
| Zaokrouhlení množství | 25 |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Šroub s válcovou hlavou s vnitřním šestihranem. Poznámka: Šrouby se dodávají s částečným nebo plným závitem. Toto není specifikováno podle normy DIN. |
| Průměr závitu | M8 |
| Stoupání závitu | 1.25 mm |
| lDélka | 10 mm |
| bDélka závitu | 28 mm |
| Tvar hlavy | Kulatý |
| Typ závitu | Metrický |
| sVelikost klíče | 6.0 mm |
| kVýška hlavy | 8 mm |
| Typ hlavy | 6-hran |
| DVnější průměr hlavy (šířka) | 13 mm |
| Kvalita materiálu | 12.9 (ocel) |
| Povrchová úprava | Žádné |
| Materiál | Ocel |
| Norma DIN | 912 |
| ISO standard | 12474 |
| Původní balení od výrobce | 25 ks |
5,52 Kč s DPH
4,56 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů