Sada nástrčných klíčů 6K 14-dílná 3/4
Parametry produktu
| Číslo položky | DP32EMU2 |
|---|---|
| EAN | 4010886628034 |
| Jednotka | Sada |
| Značka | Gedore |
| Podrobnosti |
|
| Velikost | 3/4 Inch |
| Velikost pohonu | 20 mm |
| Počet nástrčných klíčů | 10 |
| Počet vložek šroubováku | 0 |
| Počet nástrčných hlavic Torx | 0 |
| Počet šestihranných hlavic | 0 |
| Počet součástí | 14 |
| S ráčnou | Ano |
| Balení | Kovová krabice |
| Typ měření | Metrický |
| Materiál | Chrom-vanadová ocel |
| Ochrana povrchu | Pochromované |
| Délka | 525 mm |
| Výška | 73 mm |
| Šířka | 203 mm |
| Hmotnost | 11600 g |
| Manufacturer Product ID | 6280340 |
| Extra info |
|
| Příslušenství |
|
| Materiál # | GEDORE-VANADIUM 31 CrV 3 W.- Nr. 12.208. |
| Metrické/Palcové | Metrické |
12 553,99 Kč s DPH
10 375,20 Kč bez DPH
Skladem