S16 úhlová spojka 25 mm
Parametry produktu
| Číslo položky | 654480SL |
|---|---|
| EAN | 8716106152810 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Supreme |
| Popis výrobku |
|
| Výhody | Utahováním matice se speciální kuželové těsnění pohybuje také radiálně a zvyšuje svůj tlak směrem ke stěně trubky, takže vyrovnává vady trubky, jako jsou poddimenzování, ovalizace a drobné škrábance. |
| Vlastnosti | Svěrný spoj |
| Tvar | Koleno |
| Typ připojení č. 1 | PE stalčovácí spojky |
| Typ připojení č. 1 – vnější/vnitřní | Vnitřní |
| Průměr připojení č. 1 | 25 mm |
| Typ připojení číslo 2 | PE stalčovácí spojky |
| Typ připojení číslo 2 – vnější/vnitřní | Vnitřní |
| Průměr připojení číslo 2 | 25 mm |
| Průměr trubky | 25 mm |
| Úhel | 90 ° |
| Materiál | Polypropylen |
| Barva |
|
| Max. pracovní tlak | 16 BAR |
| Max. pracovní teplota | 45 °C |
| Min. provozní teplota | -15 °C |
| Štítek kvality |
|
| Barva # | modrá / černá |
| Materiál # | Polypropylen |
94,74 Kč s DPH
78,30 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů