Redukce 3/4–1/2
Parametry produktu
| Číslo položky | DPKB3219V |
|---|---|
| EAN | 4010886667521 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Popis výrobku | Prodlužovací díly pro rázové utahováky s 3/4″ upínacím čtyřhranem ze speciální oceli Gedore s mangan-fosfátovou úpravou. |
| Výhody |
|
| Podrobnosti |
|
| Velikost pohonu | 1/2 Inch |
| Velikost pohonu # | 20 mm |
| Venkovní čtyřhran | 1/2 Inch |
| Venkovní čtyřhran # | 12,5 mm |
| Profil pohonu | Čtverec (fena) |
| Profil připojení – strana 2 | Čtverec (muž) |
| Délka | 65 mm |
| Materiál | Ocel |
| Povrchová úprava | Leštěný |
| Norma DIN | 3121 |
| ISO standard | 1174 |
| Testováno podle ISO 3316 | Ne |
| Hmotnost | 351 g |
| Manufacturer Product ID | 6675280 |
1 004,06 Kč s DPH
829,80 Kč bez DPH
Skladem