Přepínací ráčna 3/4
Parametry produktu
| Číslo položky | DP3293Z94 |
|---|---|
| EAN | 4010886627891 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Použití | Pro ručně ovládané vložky nástrčných klíčů se čtyřhranem dle DIN 3120 / ISO 1174 |
| Vlastnosti |
|
| Velikost | 3/4 Inch |
| Velikost pohonu | 20 mm |
| Profil | Square |
| Vhodné pro nástrčné klíče | Ano |
| Vhodné pro bity | Ne |
| Model se žlabovým plněním | Ne |
| Křížek | Ne |
| Oboustranné | Ano |
| Izolované | Ne |
| VDE izolováno | Ne |
| Izolační ochrana 1000 V | Ne |
| Odolný proti výbuchu | Ne |
| Antimagnetické | Ne |
| Lešenářská ráčna | Ne |
| Délka | 510 mm |
| Výška | 31 mm |
| S rukojetí | Ano |
| Otočná rukojeť | Ne |
| Výsuvná rukojeť | Ne |
| Úhel vychýlení | 10 ° |
| Blokování zásuvek | Ano |
| Integrované odemykání | Ne |
| Výška hlavy | 31 mm |
| Kloubová hlava | Ne |
| Otočná hlava | Ne |
| Materiál | Vanadová ocel |
| Norma DIN |
|
| Hmotnost | 1334 g |
| Manufacturer Product ID | 6278950 |
| Materiál # | GEDORE-VANADIUM 31 CrV 3 W.- Nr. 12.208. Verchroomd |
| Provedení |
|
5 008,31 Kč s DPH
4 139,10 Kč bez DPH
Skladem