Plynová vzpěra, Vapormatic
Parametry produktu
| Číslo položky | VPM1743 |
|---|---|
| EAN | 5035776855948 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Vapormatic |
| Popis výrobku | Plynové vzpěry, typ D |
| Provozní síla | 410 N |
| DCelková délka |
|
| CZdvih tyče | 65 mm |
| APrůměr tyče | 8 mm |
| BPrůměr válce | 18 mm |
| Typ upevnění – boční připojení tyče | Koule |
| Montážní šířka – boční připojení tyče | 16,1 mm |
| FPrůměr závitu – spojení u tyče | M13 |
| Délka závitu – spojení u tyče | 13 mm |
| Typ upevnění – boční připojení válce | Koule |
| Montážní šířka – boční připojení válce | 16,1 mm |
| Průměr závitu – spojení u válce | M13 |
| GDélka závitu – spojení u válce | 13 mm |
| Materiál | Kov |
| Kód typu | D |
| Vhodné pro značku |
|
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
447,40 Kč s DPH
369,75 Kč bez DPH
Skladem