Plynová vzpěra L535,5 mm 1900 N, Stabilus
Parametry produktu
| Číslo položky | CA2368LF |
|---|---|
| EAN | 4046577328846 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Stabilus |
| Popis výrobku | Plynové vzpěry, typ D |
| Provozní síla | 1900 N |
| DCelková délka | 535,5 mm |
| CZdvih tyče | 200 mm |
| APrůměr tyče | 14 mm |
| BPrůměr válce | 28 mm |
| Typ upevnění – boční připojení tyče | Koule |
| Montážní průměr – boční připojení tyče | 16 mm |
| FPrůměr závitu – spojení u tyče | M10 |
| Délka závitu – spojení u tyče | 13 mm |
| Typ upevnění – boční připojení válce | Koule |
| Montážní průměr – boční připojení válce | 16 mm |
| Průměr závitu – spojení u válce | M10 |
| GDélka závitu – spojení u válce | 13 mm |
| Materiál | Kov |
| Kód typu | D |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
1 815,30 Kč s DPH
1 500,25 Kč bez DPH
Skladem