Plynová vzpěra L435,5 mm 1900 N, Stabilus
Parametry produktu
| Číslo položky | CA2364LZ |
|---|---|
| EAN | 4046577011779 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Stabilus |
| Popis výrobku | Plynové vzpěry, typ D |
| Provozní síla | 1900 N |
| DCelková délka | 435,5 mm |
| CZdvih tyče | 150 mm |
| APrůměr tyče | 14 mm |
| BPrůměr válce | 28 mm |
| Typ upevnění – boční připojení tyče | Koule |
| Montážní šířka – boční připojení tyče | 10 mm |
| Montážní průměr – boční připojení tyče | 16 mm |
| FPrůměr závitu – spojení u tyče | M10 |
| Délka závitu – spojení u tyče | 13 mm |
| Typ upevnění – boční připojení válce | Koule |
| Montážní šířka – boční připojení válce | 10 mm |
| Montážní průměr – boční připojení válce | 16 mm |
| Průměr závitu – spojení u válce | M10 |
| GDélka závitu – spojení u válce | 13 mm |
| Materiál | Kov |
| Kód typu | D |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
1 619,89 Kč s DPH
1 338,75 Kč bez DPH
Skladem