Odstředivé čerpadlo Jetinox 92M
Parametry produktu
| Číslo položky | DAB60213260 |
|---|---|
| EAN | 8059893321275 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | DAB |
| Zvláštnosti | Vynikající sací výkon, i když jsou ve vodě bublinky |
| Použití | Čerpaná tekutina čistá, bez otěrových složek, nikoliv viskózní, či agresivní, nekrystalizující a chemicky neutrální, a pokud možno s vlastnostmi co nejbližšími vlastnostem vody |
| Vlastnosti |
|
| Výhody | Provozně bezpečný |
| Max. objem průtoku | 4,9 m³/h |
| Max. výška dodávky | 36,2 m |
| Jmenovitý objemový průtok | 3,1 m³/h |
| Min. teplota média (soustavná) | 0 °C |
| Max. teplota média (soustavná) | 40 °C |
| Třída izolace (IP) | 44 |
| Izolační třída podle IEC | F |
| Jmenovité napětí | 220-240 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Výkon motoru (P2) | 0,56 kW |
| Jmenovitý proud | 4,2 A |
| Rychlost otáčení | 2850 r/min |
| Povrchový materiál | Nerezová ocel |
| Průměr závitu bočního připojení sání | 1 Inch |
| Typ závitu bočního připojení sání | BSPP |
| Průměr závitu připojení na straně výtlaku | 1 Inch |
| Celková délka | 406 mm |
| Celková šířka | 174 mm |
| Originální číslo | 60213260H |
6 906,44 Kč s DPH
5 707,80 Kč bez DPH