Odstředivé čerpadlo Jet 82T
Parametry produktu
| Číslo položky | DAB05305 |
|---|---|
| Jednotka | Kus |
| Značka | DAB |
| Zvláštnosti | Vynikající sací výkon, i když jsou ve vodě bublinky |
| Použití |
|
| Vlastnosti |
|
| Technická informace | Čerpaná tekutina čistá, bez otěrových složek, nikoliv viskózní, či agresivní, nekrystalizující a chemicky neutrální, pokud možno s vlastnostmi co nejbližšími vlastnostem vody |
| Výhody | Provozně bezpečný |
| Max. objem průtoku | 3,6 m³/h |
| Max. výška dodávky | 47 m |
| Izolační třída podle IEC | F |
| Jmenovité napětí | 380-400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Výkon motoru (P2) | 0,6 kW |
| Rychlost otáčení | 2850 r/min |
| Průměr závitu bočního připojení sání | 1 Inch |
| Typ závitu bočního připojení sání | BSPP |
| Průměr závitu připojení na straně výtlaku | 1 Inch |
| Originální číslo | 60204049H |
8 663,00 Kč s DPH
7 159,50 Kč bez DPH