Odstředivé čerpadlo Jet 102 T
Parametry produktu
| Číslo položky | DAB60179394H |
|---|---|
| EAN | 8059893143594 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | DAB |
| Zvláštnosti | Vynikající sací výkon, i když jsou ve vodě bublinky |
| Použití |
|
| Vlastnosti |
|
| Technická informace | Čerpaná tekutina čistá, bez otěrových složek, nikoliv viskózní, či agresivní, nekrystalizující a chemicky neutrální, pokud možno s vlastnostmi co nejbližšími vlastnostem vody |
| Výhody | Provozně bezpečný |
| Max. objem průtoku | 3,6 m³/h |
| Max. výška sání | 8 m |
| Max. výška dodávky | 53,8 m |
| Jmenovitý objemový průtok | 2,6 m³/h |
| Výstupní hlava při jmenovitém průtoku | 310 kPA |
| Min. teplota média (soustavná) | 0 °C |
| Max. teplota média (soustavná) | 40 °C |
| Max. soustavný provozní tlak | 6 BAR |
| Třída izolace (IP) | 44 |
| Izolační třída podle IEC | F |
| Jmenovité napětí | 380-400 V |
| Počet fází | 3 |
| Frekvence | 50 Hz |
| Elektrická přípojka | Svorky |
| Příkon motoru (P1) na motor | 1,04 kW |
| Výkon motoru (P2) | 0,75 kW |
| Jmenovitý proud | 3,3 A |
| Rychlost otáčení | 2800 r/min |
| Povrchový materiál | Litina |
| Materiál skříně čerpadla | Litina |
| Průměr závitu bočního připojení sání | 1 Inch |
| Typ závitu bočního připojení sání | BSPP |
| Jmenovitý průměr přípojky na vstupní straně | DN 25 |
| Průměr závitu připojení na straně výtlaku | 1 Inch |
| Jmenovitý průměr připojení výstupní strana | DN 25 |
| Celková délka | 430 mm |
| Celková šířka | 178 mm |
| Originální číslo | 60179394H |
| Ovládání rychlosti motoru | n/a |
| S tlakovou nádrží | Ne |
| Výška tlakového konce | 180 mm |
| Výška sacího konce | 144 mm |
| Délka středové tlakové/sací přípojky | 108 mm |
| Typ pohonu | Elektrické |
| S automatickým spuštěním/vypnutím | Ne |
| Manufacturer Product ID | 60179394H |
9 780,31 Kč s DPH
8 082,90 Kč bez DPH