Odstřed.čerp. Jet 300M
Parametry produktu
| Číslo položky | DAB05230 |
|---|---|
| EAN | 8019203007435 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | DAB |
| Zvláštnosti | Vynikající sací výkon, i když jsou ve vodě bublinky |
| Použití |
|
| Vlastnosti |
|
| Technická informace | Čerpaná tekutina čistá, bez otěrových složek, nikoliv viskózní, či agresivní, nekrystalizující a chemicky neutrální, pokud možno s vlastnostmi co nejbližšími vlastnostem vody |
| Výhody | Provozně bezpečný |
| Max. objem průtoku | 10,5 m³/h |
| Max. výška sání | 8 m |
| Max. výška dodávky | 51 m |
| Jmenovitý objemový průtok | 7,2 m³/h |
| Výstupní hlava při jmenovitém průtoku | 370 kPA |
| Min. teplota média (soustavná) | 0 °C |
| Max. teplota média (soustavná) | 40 °C |
| Střední teplota (kontinuální) | 0-40 °C |
| Teplota prostředí | 40-40 °C |
| Max. soustavný provozní tlak | 8 BAR |
| Třída izolace (IP) | 44 |
| Izolační třída podle IEC | F |
| Jmenovité napětí | 220-240 V |
| Počet fází | 1 |
| Frekvence | 50 Hz |
| Elektrická přípojka | Svorky |
| Příkon motoru (P1) na motor | 2,7 kW |
| Výkon motoru (P2) | 2,25 kW |
| Jmenovitý proud | 12 A |
| Rychlost otáčení | 2850 r/min |
| Povrchový materiál | Litina |
| Materiál skříně čerpadla | Litina |
| Průměr závitu bočního připojení sání | 1-1/2 Inch |
| Typ závitu bočního připojení sání | BSPP |
| Jmenovitý průměr přípojky na vstupní straně | DN 40 |
| Průměr závitu připojení na straně výtlaku | 1-1/4 Inch |
| Jmenovitý průměr připojení výstupní strana | DN 32 |
| Celková délka | 595 mm |
| Celková šířka | 214 mm |
| Originální číslo | 60211911 |
| Ovládání rychlosti motoru | n/a |
| S tlakovou nádrží | Ne |
| Výška tlakového konce | 227 mm |
| Výška sacího konce | 175 mm |
| Délka středové tlakové/sací přípojky | 151 mm |
| Typ pohonu | Elektrické |
| S automatickým spuštěním/vypnutím | Ne |
| Manufacturer Product ID | 102160162 |
17 180,06 Kč s DPH
14 198,40 Kč bez DPH