Odstřed.čerp. Jet 251T
Parametry produktu
| Číslo položky | DAB05320 |
|---|---|
| EAN | 8059893131966 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | DAB |
| Zvláštnosti | Vynikající sací výkon, i když jsou ve vodě bublinky |
| Použití |
|
| Vlastnosti |
|
| Technická informace | Čerpaná tekutina čistá, bez otěrových složek, nikoliv viskózní, či agresivní, nekrystalizující a chemicky neutrální, pokud možno s vlastnostmi co nejbližšími vlastnostem vody |
| Výhody | Provozně bezpečný |
| Max. objem průtoku | 7,2 m³/h |
| Max. výška sání | 8 m |
| Max. výška dodávky | 62 m |
| Výstupní hlava při jmenovitém průtoku | 420 kPA |
| Střední teplota (kontinuální) | 0-40 °C |
| Teplota prostředí | 40-40 °C |
| Max. soustavný provozní tlak | 8 BAR |
| Třída izolace (IP) | 44 |
| Izolační třída podle IEC | F |
| Jmenovité napětí | 380-400 V |
| Počet fází | 3 |
| Frekvence | 50 Hz |
| Elektrická přípojka | Svorky |
| Příkon motoru (P1) na motor | 2,2 kW |
| Výkon motoru (P2) | 1,88 kW |
| Jmenovitý proud | 6,9 A |
| Rychlost otáčení | 2850 r/min |
| Povrchový materiál | Litina GG20 |
| Materiál skříně čerpadla | Litina |
| Průměr závitu bočního připojení sání | 1-1/4 Inch |
| Typ závitu bočního připojení sání | BSPP |
| Jmenovitý průměr přípojky na vstupní straně | DN 32 |
| Průměr závitu připojení na straně výtlaku | 1 Inch |
| Jmenovitý průměr připojení výstupní strana | DN 25 |
| Celková délka | 558 mm |
| Originální číslo | 60179885 |
| Ovládání rychlosti motoru | n/a |
| S tlakovou nádrží | Ne |
| Výška tlakového konce | 255 mm |
| Výška sacího konce | 158 mm |
| Délka středové tlakové/sací přípojky | 221 mm |
| Typ pohonu | Elektrické |
| S automatickým spuštěním/vypnutím | Ne |
| Třída účinnosti motoru | IE3 |
| Manufacturer Product ID | 60179885 |
22 541,21 Kč s DPH
18 629,10 Kč bez DPH