Odstřed.čerp. Euroinox 40/80 M
Parametry produktu
| Číslo položky | DAB064080M |
|---|---|
| EAN | 8019203107111 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | DAB |
| Použití |
|
| Vlastnosti |
|
| Model | Horizontální |
| Jmenovité napětí | 220-240 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Jmenovitý proud | 6,5 A |
| Výkon motoru (P2) | 1,48 kW |
| Izolační třída podle IEC | F |
| Třída izolace (IP) | 44 |
| Max. objem průtoku | 7,2 m³/h |
| Typ závitu bočního připojení sání | BSPP |
| Průměr závitu bočního připojení sání | 1 Inch |
| Průměr závitu připojení na straně výtlaku | 1 Inch |
| Max. soustavný provozní tlak | 8 BAR |
| Max. výška dodávky | 59 m |
| Min. teplota média (soustavná) | 0 °C |
| Max. teplota média (soustavná) | 40 °C |
| Povrchový materiál | Nerezová ocel |
| Rychlost otáčení | 2850 r/min |
| Celková šířka | 174 mm |
| Celková délka | 458 mm |
| Výška | 196 mm |
| Hmotnost | 15,5 kg |
| Počet fází | 1 |
| Integrovaná délka | 458 mm |
| Originální číslo | 60212491 |
| Maximální průtok při vypouštění | 4,8 m³/h |
| Teplota prostředí | 40-40 °C |
| Odolný proti výbuchu | Ne |
| Materiál skříně čerpadla | Nerezová ocel |
| Střední teplota (kontinuální) | 0-35 °C |
| Jmenovitý průměr přípojky na vstupní straně | DN 25 |
| Jmenovitý průměr připojení výstupní strana | DN 25 |
| Manufacturer Product ID | 102970360 |
14 676,45 Kč s DPH
12 129,30 Kč bez DPH