Nástrčný klíč dlouhý 3/4″ 32 mm
Parametry produktu
| Číslo položky | 1803546632KR |
|---|---|
| EAN | 8716106861064 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Profesionální nástrčné rázové klíče, extra hluboké, 3/4″ čtyřhran, vyrobeno z chrom-molybdenová ocel. Pro náročné opravy a servis strojů se vznětovými motory, zemědělských a stavebních strojů a vybavení kamionů. |
| Výhody |
|
| Podrobnosti |
|
| Velikost klíče | 32.0 mm |
| Velikost | 3/4 Inch |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 6-hran |
| Nárazové provedení | Ano |
| Dlouhé provedení | Ano |
| Typ měření | Metrický |
| Délka | 90 mm |
| Materiál | Chrom-molybdenová ocel |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 44 mm |
| Hmotnost | 740 g |
563,01 Kč s DPH
465,30 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů