Nástrčný klíč 3/4″, šestihran, 29 mm
Parametry produktu
| Číslo položky | 18060190290KR |
|---|---|
| EAN | 8716106861743 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Profesionální sada nástrčných klíčů v metrických velikostech, s 6bodovou konfigurací a 3/4″ čtyřhranem, vyrobeny z chrom-vanadové oceli. Navrženy k práci v nejnáročnějších podmínkách při vysokém zatížení. Hodí se hlavně pro profesionální mechaniky a autoservisy. |
| Výhody |
|
| Podrobnosti |
|
| Velikost klíče | 29.0 mm |
| Velikost | 3/4 Inch |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 6-hran |
| Nárazové provedení | Ne |
| Dlouhé provedení | Ne |
| Typ měření | Metrický |
| Délka | 52 mm |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 40 mm |
| Hmotnost | 260 g |
317,99 Kč s DPH
262,80 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů