Nástrčný klíč 3/4″, šestihran, 21 mm
Parametry produktu
| Číslo položky | 18060190210KR |
|---|---|
| EAN | 8716106861804 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Profesionální sada nástrčných klíčů v metrických velikostech, s 6bodovou konfigurací a 3/4″ čtyřhranem, vyrobeny z chrom-vanadové oceli. Navrženy k práci v nejnáročnějších podmínkách při vysokém zatížení. Hodí se hlavně pro profesionální mechaniky a autoservisy. |
| Výhody |
|
| Podrobnosti |
|
| Velikost klíče | 21.0 mm |
| Velikost | 3/4 Inch |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 6-hran |
| Nárazové provedení | Ne |
| Dlouhé provedení | Ne |
| Typ měření | Metrický |
| Délka | 50 mm |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 31,2 mm |
| Hmotnost | 190 g |
240,67 Kč s DPH
198,90 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů