Nástrčný klíč 3/4″, šestihran 14 mm
Parametry produktu
| Číslo položky | 18060195014KR |
|---|---|
| EAN | 8716106860463 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Profesionální metrické nástrčné bity s 3/4″ čtyřhranem, vyrobené z chrom-vanadové oceli. Navrženy k práci v nejnáročnějších podmínkách při vysokém zatížení. Hodí se hlavně pro profesionální mechaniky a autoservisy. |
| Výhody |
|
| Podrobnosti |
|
| Velikost klíče | 14 mm |
| Velikost | 3/4 Inch |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 6-hran |
| Nárazové provedení | Ne |
| Dlouhé provedení | Ne |
| Typ měření | Metrický |
| Délka | 80 mm |
| Vnější průměr nástrčného klíče | 33,85 mm |
| Hmotnost | 263 g |
331,06 Kč s DPH
273,60 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů