Nástrčný klíč 3/4″ 27 mm
Parametry produktu
| Číslo položky | D3227GED |
|---|---|
| EAN | 4010886627242 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Popis výrobku | 12hranné nástrčné klíče GEDORE k ručnímu použití se čtyřhranným převodem, vybavené pojistkou čepu. |
| Podrobnosti |
|
| Velikost klíče | 27.0 mm |
| d2Velikost | 3/4 Inch |
| Velikost pohonu | 20 mm |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 12-hran |
| Dvojitá šestihranná vložka | Ano |
| Nárazové provedení | Ne |
| Dlouhé provedení | Ne |
| Typ měření | Metrický |
| Magnetický | Ne |
| LDélka | 54,5 mm |
| Hloubka klíče | 24 mm |
| S kloubem | Ne |
| Materiál | Gedore vanadová speciální ocel |
| Povrchová úprava | Pochromované |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 36 mm |
| Vnější průměr nástrčného klíče | 39,6 mm |
| ISO standard | 1174 |
| Norma DIN | 3120 D20 |
| Izolační ochrana 1000 V | Ne |
| VDE izolováno | Ne |
| Hmotnost | 255 g |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
| Manufacturer Product ID | 6272400 |
| Povrchová úprava # | Chromované |
702,41 Kč s DPH
580,50 Kč bez DPH
Na dotaz