Nástrčný klíč 1/2“ dlouhý, šestihran 8 mm
Parametry produktu
| Číslo položky | 18060135108KR |
|---|---|
| EAN | 8716106862177 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Profesionální metrické nástrčné bity, extra hluboké, s 1/2″ čtyřhranem, vyrobené z chrom-vanadové oceli. Navrženy k práci v nejnáročnějších podmínkách při vysokém zatížení. Hodí se hlavně pro profesionální mechaniky a autoservisy. |
| Výhody |
|
| Podrobnosti |
|
| Velikost klíče | 8 mm |
| Velikost | 1/2 Inch |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 6-hran |
| Nárazové provedení | Ne |
| Dlouhé provedení | Ano |
| Typ měření | Metrický |
| Délka | 100 mm |
| Vnější průměr nástrčného klíče | 23,9 mm |
| Hmotnost | 91 g |
126,32 Kč s DPH
104,40 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů