Nástrčný Gola klíč 3/4 6-hran 32mm
Parametry produktu
| Číslo položky | DP3232 |
|---|---|
| EAN | 4010886627082 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Použití | Pro ručně ovládané vložky nástrčných klíčů se čtyřhranem dle DIN 3120 / ISO 1174 |
| Vlastnosti |
|
| Velikost klíče | 32.0 mm |
| Velikost | 3/4 Inch |
| Velikost pohonu | 20 mm |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 6-hran |
| Dvojitá šestihranná vložka | Ano |
| Nárazové provedení | Ne |
| Dlouhé provedení | Ne |
| Typ měření | Metrický |
| Magnetický | Ne |
| Délka | 58 mm |
| Hloubka klíče | 27 mm |
| S kloubem | Ne |
| Materiál | Gedore vanadová speciální ocel |
| Povrchová úprava | Pochromované |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 38 mm |
| ISO standard | 2725-1 |
| Norma DIN | 3120 |
| Izolační ochrana 1000 V | Ne |
| VDE izolováno | Ne |
| Hmotnost | 345 g |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
| Manufacturer Product ID | 6270890 |
| Povrchová úprava # | Pochromované |
601,13 Kč s DPH
496,80 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů