Generátor kloubové hřídele 40 kVA
Parametry produktu
| Číslo položky | AWB440XH |
|---|---|
| Jednotka | Kus |
| Značka | e-power |
| Popis výrobku | Tyto elektronicky řízené bezkartáčové generátory nouzového napájení poháněné traktorem jsou emimořádně výkonné a kompaktní a jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití. Generátory hřídelí jsou ideální pro zemědělství a lesnictví, ale také pro chovatelské a servisní podniky, které se neobejdou bez elektrické energie. |
| Výhody |
|
| Podrobnosti |
|
| Jmenovité napětí | 230-400 V |
| Jmenovitý výkon | 40 kV·A |
| Frekvence | 50 Hz |
| Třída izolace (IP) | 44 |
| Typ pohonu | Vývodová hřídel |
| Max. výkon motoru | 35,1 kW |
| Rychlost otáčení | 430 r/min |
| Délka | 1135 mm |
| Šířka | 640 mm |
| Výška | 915 mm |
| Hmotnost | 261 kg |
| Extra info |
|
331 597,23 Kč s DPH
274 047,30 Kč bez DPH