Desk.šoupátko+ruč.kol. DN 350
Parametry produktu
| Číslo položky | DN350VNAN |
|---|---|
| Jednotka | Kus |
| Značka | WEY |
| Zvláštnosti |
|
| Použití |
|
| Vlastnosti |
|
| Technická informace |
|
| Výhody |
|
| DNJmenovitý průměr průchozího otvoru | 350 mm |
| Maximální pracovní tlak | 4 BAR |
| DVnější průměr příruby | 505 mm |
| KVzdálenost montážních šroubů/otvorů příruby | 460 mm |
| ØPrůměr závitu příruby montážních šroubů/otvorů | M20 |
| BLTloušťka příruby | 78 mm |
| HVzdálenost středu průchozího otvoru od konce páky | 905 mm |
| DHPrůměr ručního kolečka | 400 mm |
73 610,96 Kč s DPH
60 835,50 Kč bez DPH
Na dotaz