Cyl.šr. M18x65 12.9 DIN912
Parametry produktu
| Číslo položky | 9121865129B |
|---|---|
| EAN | 8719607140577 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Šroub s válcovou hlavou s vnitřním šestihranem. Poznámka: Šrouby se dodávají s částečným nebo plným závitem. Toto není specifikováno podle normy DIN. |
| Průměr závitu | M18 |
| Stoupání závitu | 2.50 mm |
| lDélka | 65 mm |
| bDélka závitu | 48 mm |
| Tvar hlavy | Kulatý |
| Typ závitu | Metrický |
| sVelikost klíče | 14.0 mm |
| kVýška hlavy | 18 mm |
| Typ hlavy | 6-hran |
| DVnější průměr hlavy (šířka) | 27 mm |
| Kvalita materiálu | 12.9 (ocel) |
| Povrchová úprava | Žádné |
| Materiál | Ocel |
| Norma DIN | 912 |
| ISO standard | 4762 |
| Původní balení od výrobce | 25 ks |
| Hmotnost na 100 ks | 17,7 kg |
70,19 Kč s DPH
58,01 Kč bez DPH
K odeslání za 5 dnů