Čerpadlo k bazénu Euroswim 75T
Parametry produktu
| Číslo položky | DAB60145192 |
|---|---|
| EAN | 8059893128935 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | DAB |
| Použití |
|
| Max. objem průtoku | 21 m³/h |
| Max. výška sání | 4 m |
| Max. výška dodávky | 13,8 m |
| Jmenovitý objemový průtok | 15 m³/h |
| Výstupní hlava při jmenovitém průtoku | 107 kPA |
| Max. teplota média (soustavná) | 60 °C |
| Střední teplota (kontinuální) | 0-60 °C |
| Teplota prostředí | 50-50 °C |
| Max. soustavný provozní tlak | 2,5 BAR |
| Třída izolace (IP) |
|
| Izolační třída podle IEC | F |
| Jmenovité napětí | 380-400 V |
| Počet fází | 3 |
| Frekvence | 50 Hz |
| Elektrická přípojka | Svorky |
| Příkon motoru (P1) na motor | 0,95 kW |
| Výkon motoru (P2) | 0,5 kW |
| Jmenovitý proud | 3,5 A |
| Rychlost otáčení | 2900 r/min |
| Materiál skříně čerpadla | Plast vyztužený vlákny |
| Průměr závitu bočního připojení sání | 2 Inch |
| Jmenovitý průměr přípojky na vstupní straně | DN 50 |
| Průměr závitu připojení na straně výtlaku | 2 Inch |
| Jmenovitý průměr připojení výstupní strana | DN 50 |
| Celková délka | 559 mm |
| Celková šířka | 245 mm |
| Originální číslo | 60179393 |
| Ovládání rychlosti motoru | Vestavěný (integrovaný) |
| Typ ovládání rychlosti | Plynule regulovatelné |
| S tlakovou nádrží | Ne |
| Výška tlakového konce | 317 mm |
| Výška sacího konce | 222 mm |
| Délka středové tlakové/sací přípojky | 257 mm |
| Typ pohonu | Elektrické |
| S automatickým spuštěním/vypnutím | Ne |
| Třída účinnosti motoru | IE3 |
| Emise hluku | 56 dB |
| Manufacturer Product ID | 60179393 |
14 900,79 Kč s DPH
12 314,70 Kč bez DPH