Čerpadlo E.SWIM 150
Parametry produktu
| Číslo položky | DAB60172658 |
|---|---|
| EAN | 8059893100108 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | DAB |
| Použití |
|
| Max. objem průtoku | 30 m³/h |
| Max. výška sání | 8 m |
| Max. výška dodávky | 15,4 m |
| Jmenovitý objemový průtok | 24 m³/h |
| Výstupní hlava při jmenovitém průtoku | 125 kPA |
| Max. teplota média (soustavná) | 60 °C |
| Střední teplota (kontinuální) | 0-50 °C |
| Teplota prostředí | 50-50 °C |
| Max. soustavný provozní tlak | 2,5 BAR |
| Třída izolace (IP) | 55 |
| Izolační třída podle IEC | F |
| Jmenovité napětí | 220-240 V |
| Počet fází | 1 |
| Frekvence | 50 Hz |
| Elektrická přípojka | Svorky |
| Příkon motoru (P1) na motor | 1,25 kW |
| Výkon motoru (P2) | 11,25 kW |
| Jmenovitý proud | 5,6 A |
| Rychlost otáčení | 4500 r/min |
| Materiál skříně čerpadla | Plast vyztužený vlákny |
| Průměr závitu bočního připojení sání | 2 Inch |
| Typ závitu bočního připojení sání | BSP |
| Jmenovitý průměr přípojky na vstupní straně | DN 50 |
| Jmenovitý průměr připojení výstupní strana | DN 50 |
| Celková délka | 550 mm |
| Výška | 316 mm |
| Hmotnost | 19 kg |
| Originální číslo | 60194426 |
| Ovládání rychlosti motoru | Vestavěný (integrovaný) |
| Typ ovládání rychlosti | Plynule regulovatelné |
| S tlakovou nádrží | Ne |
| Výška tlakového konce | 316 mm |
| Výška sacího konce | 217 mm |
| Délka středové tlakové/sací přípojky | 259 mm |
| Typ pohonu | Elektrické |
| S automatickým spuštěním/vypnutím | Ne |
| Emise hluku | 45 dB |
| Manufacturer Product ID | 60194426 |
52 781,65 Kč s DPH
43 621,20 Kč bez DPH