Baterie 12V 154Ah 1150A M11 VARTA Promotive SLI
Parametry produktu
| Číslo položky | 654011115 |
|---|---|
| EAN | 4016987166321 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | VARTA |
| Popis výrobku |
|
| Podrobnosti | Baterie Promotive SLI nejsou vhodné pro systémy start/stop motoru nebo trakční aplikace. |
| Typ baterie |
|
| Pracovní typ | Startovací |
| Napětí | 12.0 V |
| Kapacita 20h (C20) | 154 Ah |
| Startovací proud za studena EN | 1150 A |
| Délka | 513 mm |
| Šířka | 189 mm |
| Výška | 223 mm |
| Kód umístění kontaktů | 3 |
| Kód typu kontaktů | 1 |
| Kód typu montáže | B00 |
| Kód typu obalu | A |
| Hmotnost [plná] | 39,84 kg |
| Norma EN | 50342 |
| Záruční doba | 24 měsíc/měsíců |
| Technologie (elektrochemický systém) | Olověný akumulátor |
| Série | Promotive SLI |
| Model | 654011115A742 |
| UK referenční kód | 627 |
| Krátký kód Varta | M11 |
| Použití |
|
6 294,42 Kč s DPH
5 202,00 Kč bez DPH