Baterie 12V 110Ah 850A I6 VARTA Promotive SLI
Parametry produktu
| Číslo položky | 610050085 |
|---|---|
| EAN | 4016987166420 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | VARTA |
| Popis výrobku |
|
| Podrobnosti | Baterie Promotive SLI nejsou vhodné pro systémy start/stop motoru nebo trakční aplikace. |
| Typ baterie |
|
| Pracovní typ | Startovací |
| Napětí | 12.0 V |
| Kapacita 20h (C20) | 110 Ah |
| Startovací proud za studena EN | 850 A |
| Délka | 413 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 220 mm |
| Kód umístění kontaktů | 0 |
| Kód typu kontaktů | 1 |
| Kód typu montáže | B03 |
| Kód typu obalu | D |
| Hmotnost [plná] | 29,6 kg |
| Norma EN | 50342 |
| Záruční doba | 24 měsíc/měsíců |
| Technologie (elektrochemický systém) | Olověný akumulátor |
| Série | Promotive SLI |
| Model | 610050085A742 |
| Krátký kód Varta | I6 |
| Použití |
|
5 580,04 Kč s DPH
4 611,60 Kč bez DPH