Baterie 12V 100Ah 600A H5 VARTA Promotive SLI
Parametry produktu
| Číslo položky | 600047060 |
|---|---|
| EAN | 4016987166444 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | VARTA |
| Popis výrobku |
|
| Podrobnosti | Baterie Promotive SLI nejsou vhodné pro systémy start/stop motoru nebo trakční aplikace. |
| Typ baterie |
|
| Pracovní typ | Startovací |
| Napětí | 12.0 V |
| Kapacita 20h (C20) | 100 Ah |
| Startovací proud za studena EN | 600 A |
| Délka | 413 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 220 mm |
| Kód umístění kontaktů | 0 |
| Kód typu kontaktů | 1 |
| Kód typu montáže | B00 |
| Kód typu obalu | D |
| Hmotnost [plná] | 26,7 kg |
| Norma EN | 50342 |
| Záruční doba | 24 měsíc/měsíců |
| Technologie (elektrochemický systém) | Olověný akumulátor |
| Série | Promotive SLI |
| Model | 600047060A742 |
| UK referenční kód | 221 |
| Krátký kód Varta | H5 |
| Použití |
|
4 060,88 Kč s DPH
3 356,10 Kč bez DPH