Baterie 12 V 95 Ah 800 A
Parametry produktu
| Číslo položky | 595402080KR |
|---|---|
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Startovací baterie od 28 do 225 Ah, vhodné pro osobní automobily, lehké nákladní automobily, nákladní automobily bez dalšího příslušenství, traktory, průmyslové motory a speciální vozidla. |
| Zvláštnosti |
|
| Podrobnosti |
|
| Použití |
|
| Vlastnosti |
|
| Výhody |
|
| Typ baterie | Startovací baterie |
| Pracovní typ | Startovací |
| Napětí | 12.0 V |
| Kapacita 20h (C20) | 95 Ah |
| Obsah |
|
| Startovací proud za studena EN | 800 A |
| Délka | 353 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 190 mm |
| Kód umístění kontaktů | 0 |
| Kód typu kontaktů | 1 |
| Kód typu montáže | B13 |
| Kód typu obalu | H8/L5 |
| Hmotnost [plná] | 21,32 kg |
| Norma EN | 50342 |
| Záruční doba | 24 měsíc/měsíců |
| Technologie (elektrochemický systém) | Olověný akumulátor |
| Model | 595402080 |
| UK referenční kód | 019 |
| Použití # |
|
3 112,36 Kč s DPH
2 572,20 Kč bez DPH
Skladem