Baterie 12 V 140 Ah 760 A 640036076 Kramp
Parametry produktu
| Číslo položky | 640036076KR |
|---|---|
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Startovací baterie od 28 do 225 Ah, vhodné pro osobní automobily, lehké nákladní automobily, nákladní automobily bez dalšího příslušenství, traktory, průmyslové motory a speciální vozidla. |
| Zvláštnosti |
|
| Podrobnosti |
|
| Použití |
|
| Vlastnosti |
|
| Výhody |
|
| Typ baterie | Startovací baterie |
| Pracovní typ | Startovací |
| Napětí | 12.0 V |
| Kapacita 20h (C20) | 140 Ah |
| Obsah |
|
| Startovací proud za studena EN | 760 A |
| Délka | 513 mm |
| Šířka | 189 mm |
| Výška | 223 mm |
| Kód umístění kontaktů | 3 |
| Kód typu kontaktů | 1 |
| Kód typu montáže | B03 |
| Kód typu obalu | A |
| Hmotnost [plná] | 35,72 kg |
| Norma EN | 50342 |
| Záruční doba | 24 měsíc/měsíců |
| Technologie (elektrochemický systém) | Olověný akumulátor |
| Model | 640036076 |
| Použití # |
|
4 902,68 Kč s DPH
4 051,80 Kč bez DPH
Skladem