Vroubkovaný kotouč 610 x 6,0 mm
Parametry produktu
| Číslo položky | PA300057N |
|---|---|
| EAN | 8719493011807 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Kotouče pro kotoučové brány, pluhy a secí stroje |
| Produktová kategorie | Podmítací disk |
| Vnější průměr | 610 mm |
| Tloušťka | 6 mm |
| Originální číslo |
|
| Typ | Vyduté ozubené |
| Plochý střed | Ne |
| Tvar montážního středového otvoru | Kulatá |
| Průměr montážního středového otvoru | 61 mm |
| Počet montážních otvorů | 5 |
| Průměr kruhu rozteče montážních otvorů | 113 mm |
| Průměr montážních otvorů | 14 mm |
| Počet drážek | 10 |
| Vydutí | 90 mm |
| Vhodné pro značku |
|
| Vhodné pro model zařízení/vozidla | SL700/SLD |
1 563,32 Kč s DPH
1 292,00 Kč bez DPH
Skladem